Вітаємо викладачів кафедри ПТБ з отриманням свідоцтва про реєстрацію авторського права на навчальне видання!

До Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного надійшло Свідоцтво про реєстрацію авторського права на науковий твір №106701 «Статистика: курс лекцій». Автори – доценти кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Педченко Ганна Павлівна, Завадських Ганна Миколаївна, Прус Юрій Олександрович.

У курсі лекцій викладено зміст дисципліни «Статистика». Розглянуті питання організації статистичного спостереження, в тому числі вибіркового, групування та подання статистичних даних, викладені методики розрахунку узагальнюючих показників, аналізу варіації, диференціації, концентрації та подібності в рядах розподілу, аналізу інтенсивності та тенденцій розвитку та коливань в рядах динаміки, статистичного вимірювання взаємозв’язків та індексного аналізу. Особливістю курсу лекцій є те, що всі теоретичні аспекти надані у оригінальній авторській трактовці , у послідовності, яка відповідає авторській логіці викладення матеріалу, а практичні приклади, завдання та тести складені власне авторами.

Автор: Ганна ПЕДЧЕНКО, доцент