м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» НА ТУРИСТИЧНОМУ ОБ’ЄКТІ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ

Здобувачі вищої освіти першого та четвертого курсів спеціальності «Туризм» разом з викладачами кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Діаною ГРИБОВОЮ та Оленою ЗАХАРЧЕНКО в рамках дисциплін «Створення туристичного продукту» та «Розвиток сфери послуг» відвідали Кам’яну Могилу з метою освоєння туристичних ресурсів нашого регіону і подальшого створення туристичного продукту.

З 2006 року археологічний комплекс «Кам’яна Могила» знаходиться у попередньому списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і претендує на право внесення об’єкту до основного списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Кам’яна Могила є знаковим місцем у Запорізькій області. Місцем, що має величезний туристичний потенціал. Розвиток заповідника дозволяє підвищити привабливість регіону для відвідувачів з інших регіонів України та туристів з-за кордону.

Рівень благоустрою території вже зараз дозволяє відвідувачам насолоджуватись пам’яткою прадавньої культури. Зокрема, доісторичним скельним мистецтвом, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. Комплекс петрогліфів, виявлених на пам’ятці, перевищує тисячу одиниць і відзначається різноманітністю образів і стилів їх виконання. Фактично, кожна історична спільнота, що мешкала у Північному Причорномор’ї, зафіксувала на плитах Кам’яної Могили власну ідеологію та мистецьку традицію.

Аналізуючи ресурсний потенціал туристичної галузі необхідно відзначити, що Запорізька область має дуже потужний та різноманітний потенціал щодо розвитку туристично-рекреаційної індустрії, представлений природними, культурно-історичними та соціально-економічними ресурсами.

Район урочища «Кам’яна Могила» у геологічному, біологічному, художньо-емоційному та історичному аспектах є водночас унікальним і репрезентативним для досліджень ресурсного потенціалу і створення туристичного продукту здобувачами вищої освіти спеціальності «Туризм».

Діана ГРИБОВА,

професор кафедри БКМТ

Залишити повідомлення для декана




×