Участь кафедри ПТБ у конференції із співпраці бізнесу та університетів

Доцент Педченко Ганна Павлівна взяла участь у VII Всеукраїнській освітній онлайн-конференції «Uni-Biz Bridge» 26-27 серпня 2021 року. Цьогорічна тема конференції: «Метод case study в освітньому процесі». Захід сприяв об’єднанню вищої освіти та бізнесу, тому учасників чекала серія вебінарів від компаній, обговорення питань ефективності кейсів, їх створення та застосування у навчальному процесі.

Організатором заходу виступила HR-брендінгова агенція «UGEN». Серед учасників заходу: компанія Coca-Cola HBC, IT-компанії Genesis та Yalantis, тютюнова компанія JTI Україна, компанія EY та міжнародна мережа незалежних фірм KPMG, що надають аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань.

Основними темами для обговорення на конференції  були наступні:

• Досвід створення навчальних кейсів
  • Як мотивувати студентів навчатися у офлайн
  • Навички тайм-менеджменту та особиста ефективність
  • Як опрацювати велику кількість аналітичної інформації та перетворити її у кейс
  • Асессмент-центр у компании (приклади бізнес-кейсів).

Захід було організовано на високому рівні. Актуальні виступи спікерів, дружня і творча атмосфера сприяли продуктивній колаборації професіоналів бізнесу та освітян у створенні кейсів.

Автор: Ганна ПЕДЧЕНКО, доцент