Викладачі кафедри ПТБ в обговоренні проблем аграрної освіти

15 листопада 2021 року відбулося Пленарне засідання  Міжнародної науково-практичної конференції «Аграрна освіта: минуле, сучасне, майбутнє», яка присвячена 100-річчю Луганського національного аграрного університету. У конференції беруть участь викладачі, здобувачі вищої освіти, аспіранти, дослідники та представники підприємств та організацій, зацікавлених в розвитку аграрного сектору української економіки.

Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в роботі конференції брали участь кандидати економічних наук, доцент Тебенко Віта Миколаївна, Завадських Ганна Миколаївна, Педченко Ганна Павлівна.

Автор: Віта ТЕБЕНКО, доцент