Виробниче стажування викладачів кафедри ПТБ

Кандидати економічних наук, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Тебенко В.М., Завадських Г.М. та Педченко Г.П. (відповідно до наказу по ТДАТУ від 23 листопада 2021 року № 2140-ІПК) з 24.11.2021 року по 24.12.2021 року пройшли виробниче стажування в ТОВ «БУДИНОК МЕБЛІВ ЛІПЕН».

Під час проходження виробничого стажування викладачі ознайомились з організацією компанії ТОВ «БУДИНОК МЕБЛІВ ЛІПЕН», напрямами діяльності, структурними підрозділами, режимами праці та умовами роботи працівників. Інформація, яка отримана під час стажування, буде використовуватись на заняттях з ряду економічних дисциплін.

Автор: Віта ТЕБЕНКО, доцент