Тренінг для викладачів та співробітників кафедри маркетингу ТДАТУ

24 грудня 2021 року за сприяння КУ «Агенція розвитку Мелітополя» відбувся тренінг для викладачів та співробітників кафедри маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, присвячений профілактиці емоційного вигорання.

Психологиня Оксана Смирнова, яка надає консультації в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», розкрила основні стадії емоційного вигорання та професії, які складають групи ризику. Емоційне виснаження, або синдром двадцять першого століття – синдром емоційної втоми, який негативно відображається на житті людини та може посилюватися з часом.

Протягом тренінгу панувала дружня атмосфера відкритості, а учасники тренінгу активно брали участь у мозковому штурмі щодо навиків та лайфхаків, які допомагають уникнути емоційного вигорання. Під час дискусії були порушені питання, які стосувалися тайм-менеджменту для підвищення працездатності викладачів, ефективності виконання поставлених задач та упровадження в освітній процес.

Кафедра маркетингу висловлює вдячність КУ «Агенція розвитку Мелітополя» та особисто тренеру Оксані Смирновій за плідну дискусію, цікаві та корисні знання для профілактики емоційного виснаження.