Вітаємо з успішним проходженням акредитації освітньої програми 051 Економіка другого (магістерського) рівня

14 листопада 2021р. відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості освіти, на якому було підтримано рішення про успішне проходження Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного акредитації за освітньою програмою 051 Економіка другого (магістерського) рівня та надання сертифікату про акредитацію від 17.12.2021р. № 2527.

Вітаємо професорсько-викладацький колектив та студентів університету з успішним проходженням акредитації освітньої програми! Адже об’єктивна оцінка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти підтверджує якісну підготовку здобувачів вищої освіти та високий професіоналізм колективу ТДАТУ!

Сертифікат про акредитацію освітньої програми №2527. Освітньо-професійна програма 051 Економіка, другий (магістерський) рівень