Викладачі ПТБ у роботі мастер-класу «ТОП-30 ігор ZOOM-педагога»

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кандидати економічних наук, Завадських Ганна Миколаївна та Тебенко Віта Миколаївна взяли участь у роботі триденного мастер-класу «ТОП-30 ігор ZOOM-педагога», який відбувся  18-22 жовтня 2021 року.

За три дні викладачі були ознайомлені з унікальним та цікавим досвідом дистанційного навчання, з новими іграми для занять в ZOOM-форматі, роботою інтерактивних платформ, авторськими методиками утримання уваги, залучення та взаємодії зі студентами. Учасники отримали заряд позитиву та натхнення від спілкування з колегами з різних країн.

Автор: Віта ТЕБЕНКО, доцент