Викладачі кафедри менеджменту прийняли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення “

20 жовтня 2021 року викладачi кафедри менеджменту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прийняли участь у пленарному засіданні з нагоди урочистого відкриття ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення “, організаторами якої доречі виступали такі провідні вищі Німеччини, Польщі, Білорусі та України, як: Міністерство освіти і науки України, Національний університет біоресурсів і природокористування України, ВП НУБіП України “Бережанський агротехнічний інститут”, Білоруська державна сільськогосподарська академія, Гартмут Дюбек Товариство економічного і структурного розвитку з обмеженою відповідальністю (Німеччина), ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника”, Економіко-гуманітарний університет у Варшаві (Польща), Жешувський університет (Польща), Подільський державний аграрно-технічний університет, Поморська Академія в Слупську (Польща), Старопольська Вища Школа в Кельцях (Польща), університет економіки у Бидгощі (Польща), Університет третього віку у Громадці (Польща), Харківський національний аграрний університет імені В. Докучаева та безпосередньо Таврійський державний агротехнологічний університет імені Д.Моторного. Зокрема, у межах конференції було заслухано доповіді таких закордонних та вітчизняних вченів-науковців та провідних практиків як: доктора економічних наук, професора Мирона Миколайовича Жибака – директора ВП НУБіП України “Бережанський агротехнічний інститут “; доктора філософії, міжнородного експерта з економіки та менеджменту (Республіка Словаччина), почесного доктора війт гімни Громадка Болеславецького повіту Нижнєсилецького воєводства (Польща) Даріуша Павліщи; Яна Міколайчука- доктора економічних наук, професора Позненьського університету економіки та бізнесу (Польща); Марціна Кенси- члена Академії економічних наук України, доктора філософії, декана факультету прикладних наук Бидгощьського університету економіки (Польща); Петра Пачоскі – заступника міського голови Єленя-Гура, відповідального за департамент освіти і спорту (Польща); Яна Цебуля – доктора наук, професора інституту гідравлічних машин Польської академії наук, м.Гданськ (Польща); доктора економічних наук, професора НУБіП “Бережанський агротехнічний інститут “- Судомир Світлану Михайлівну; доктора економічних наук, доцента Шаленко Діану Іванівну – професора кафедри теоретичної і прикладної економіки ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаніка” та інших. Викладачі кафедри менеджменту у особі доктора економічних наук, професора Світлани Анатоліївни Нестеренко, висловлюють подяку за отриманий досвід, новітні знання та незабутнi враження щодо аспектів самоврядування та сталого розвитку аграрного сектору у країнах-партнерах конференції та сподіваються на подальшу плідну співпрацю й можливості особистої зустрічі.