Викладачі кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування” опановують сучасні інструменти дистанційного навчання

В умовах карантинних обмежень питання налагодження та підвищення ефективності дистанційного навчання набули особливого значення.

12-22 листопада 2020 року в рамках партнерства “Google Україна” з Міністерством освіти і науки України Академією цифрового розвитку був організований та проведений в онлайн-форматі навчальний курс “Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії“.

Курс складався з 5 модулів, що включали в себе відео-лекції, практичні завдання з використанням додатків Google Workspace (G Suite for Education), відео-зустрічі з тренерами та підсумковий тест.

Тематика курсу охоплювала питання використання цифрових інструментів Google Meet, Google Клас, Google Диск, Google Keep, Google Форма, Google Календар, Google Сайт, Google Групи для забезпечення дистанційного навчання з використанням персональних комп’ютерів та мобільних пристроїв, впровадження та налаштування системи G Suite for Education в навчальних закладах.

В навчанні прийняли участь більше 20 000 співробітників закладів середньої на вищої освіти, зокрема викладачі кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування” к.е.н., доцент Демченко Іван Володимирович та к.е.н., доцент Косторной Сергій Володимирович, які успішно виконали всі завдання та отримали сертифікати про успішне завершення курсу.

Дякуємо організаторам за можливість підвищити кваліфікацію та отримати необхідні в сучасних умовах знання та навички!