На кафедрі маркетингу відбулась олімпіада з дисципліни «Маркетингові дослідження»

24 листопада 2020 на кафедрі маркетингу проведено перший  тур предметної олімпіади з дисципліни «Маркетингові дослідження». В олімпіаді приймали участь 9 студентів групи 31 МК +11 сМК спеціальності 075 «Маркетинг».

Учасники вирішували конкурсні завдання, які складалися з розв’язання практичних, теоретичних  та творчих завдань. Запропоновані завдання варіювалися і передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок зі спеціальності «Маркетинг».

За результати олімпіади визначені переможці

І місце Хахаєва М.Е., студентка 31 МК

ІІ місце Іванова Т.О.,  Скачков С.В., студенти 31  МК

ІІІ місце Ярмоленко О.О., студент 11 сМК

Олімпіада проведена з метою виявлення та розвитку обдарованої студентської молоді, сприяння реалізації її творчих здібностей; стимулювання творчої праці студентів та відбору студентів для участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг».

.