Онлайн зустріч студентів спеціальності «Фінанси, банківська права та страхування» з головою громадської спілки “Бізнес Хелп”

24 листопада 2020 р. відбулася тематична онлайн зустріч студентів спеціальності «Фінанси, банківська права та страхування» з головою громадської спілки “Бізнес Хелп”, членом експертної групи при Міністерстві фінансів України, податковим консультантом, судовим експертом з проведення економічних експертиз Згур’євою О.А. (м. Київ).

В рамках теми “Ведення бізнесу в Україні: реалії та перспективи” були розглянуті питання щодо особливостей функціонування різних організаційно-правових форм господарювання, оптимізації оподаткування, можливостей опротестування рішень перевіряючих органів. Велику зацікавленість у студентів викликали питання організації бізнесу он-лайн, що особливо актуально в умовах нестабільної епідеміологічної ситуації.

Такі дискусії дозволяють навчитися застосовувати отримані знання у практичних ситуаціях, приймати ефективні управлінські рішення, що є запорукою формування фахових компетентностей у студентів спеціальності.

Дякуємо всім учасникам зустрічі і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!