ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ БКМТ – ПРИЗЕР КОНКУРСУ «ПЕРСПЕКТИВНИЙ АГРОПОЛІТИК УКРАЇНИ 2020»

10 вересня 2020 року асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent провели ХІ Міжнародну конференцію «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM) – подію №1 в Європі у сфері агро. Захід відбувся в інноваційному бізнес-парку Terminal Z.

Спікери: провідні фахівці з розвитку бізнесу, торгівлі, менеджменту; партнери міжнародних компаній; експерти зі стратегічних трансформацій, HR services, аргополітики, економіки, фінансів, торгівлі, розвитку сільського господарства України та світу.

Учасники: власники, директори, топ-менеджери агрохолдингів, сільськогосподарських компаній, міжнародних с.-г. підприємств, аграрії, науковці, політики, члени асоціацій… Конференцію LFM відвідало 350+ представників агробізнесу.

Теми дискусій вражаючі:

• зміна споживчих уподобань та їх вплив на АПК;
  • вектори змін у споживацькій поведінці;
  • тренди аграрного сектору в сфері людського капіталу;
  • менеджмент в стилі онлайн: фантазії чи реальність?
  • макроекономічний огляд: фінансові та політичні засади;
  • «економічні виклики» реалії економіки України і світу;
  • ринок землі: наслідки для української економіки.

Розглядали питання впливу COVID-19 на тренди споживацької поведінки, готовності світової економіки до рестарту, економічні наслідки карантину тощо.

Основними тезами «економічних викликів» стали: в сучасному бізнесі відбувається зміна економічних ланцюжків і ті, хто слабкий – в гіршому положенні; Україна дуже багато чим ризикує, але є приводи для обережного оптимізму; під час пандемії люди купують менше айфонів, але їсти вони будуть завжди; за час кризи банківські портфелі в Україні не втратили своєї якості; трьох років економічного зростання в Україні було мало, щоб стабілізувати економіку; за час карантину експорт в Україні впав значно менше, ніж імпорт, але ми до сих пір закуповуємо сало за кордоном; наступний рік буде роком «турбулентності» на світових ринках; Україні потрібна реформа сфери доходів: податкова і митна.

Під час конференції відбулося нагородження переможців конкурсу «Перспективний агрополітик України 2020» при організації Українського клубу аграрного бізнесу, освітнього проекту Агрокебети – новітня магістерська програма та онлайн-видання Агропортал. Аспірант, викладач кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Демко Валентина Сергіївна взяла участь у цьому конкурсі, увійшла в десятку кращих учасників, отримала почесне звання Призера, сертифікат та пам’ятні подарунки.

До урочистого привітання переможців було запрошено Члена Наглядової ради проекту «Агрокебети», Президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генерального директора ІМК-Alex Lissitsa.

Переможцям конкурсу буде організовано додатково курси риторики, лідерства, аналітичних знань, законодавчої творчості, надані необхідні умови для професійного зростання. Партнерами проєкту «Агрокебети Онлайн» стали компанії Юпітер 9, Агросервіс та  Syngenta.

Валентина Демко,

викладач кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму