Зустріч із першокурсниками – майбутніми управлінцями

На кафедрі публічного управління, адміністрування та права пройшла зустріч із студентами-першокурсниками, що обрали спеціальність 281 “Публічне управління та адміністрування”.

Студенти познайомилися зі структурою університету, складом кафедри, освітньо-професійною програмою, за якою будуть навчатися протягом наступних чотирьох років.
В рамках зустрічі куратори груп провели ознайомчий тренінг “Презентуй себе” та вручили студентам залікові книжки.

На зустріч також завітав ректор університету з привітанням першокурсників з початком навчального року та відзначив вступників, що отримали найвищі бали на зовнішньому незалежному оцінюванні.