ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ РОЗПОЧИНАЄ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

8 вересня у конференц-залі ТДАТУ імені Дмитра Моторного відбулись збори трудового колективу факультету економіки та бізнесу.

На зборах був присутній увесь викладацький колектив, представники студентської ради факультету, а також ректор університету Володимир Миколайович Кюрчев та голова профкому Микола Васильович Андрущенко.

Загалом, на зборах обговорювалися найважливіші питання, а саме завдання колективу факультету економіки та бізнесу на 2020-2021 навчальний рік, обрання складу вченої ради та різні питання стосовно навчального процесу.

Виконувачка обов’язків декана факультету, доктор наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Ортіна Ганна Володимирівна виступила з переліком основних завдань на 2020-2021 навчальний рік. Основною метою для розвитку факультету та університету в цілому є забезпечення інноваційної діяльності. Ганна Володимирівна підкреслила, що важливими цілями факультету також є вдосконалення навчальних програм, презентації освітньо-професійних програм, збільшення показників професійної активності, доступність електронних навчальних курсів, збільшення кількості наукових публікацій, підготовка курсів дисциплін англійською мовою та правильний підхід до планування та проведення заходів.

Свою підтримку щодо виконання поставлених завдань факультету на 2020-2021 навчальний рік висловили завідувачка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Болтянська Лариса Олексіївна та завідувач кафедри обліку і оподаткування Сокіл Олег Григорович.

Також, зі словами подяки викладачам за високий рівень забезпечення дистанційного навчання під час карантину виступила голова студентської ради факультету економіки та бізнесу Мартинова Наталя.

Володимир Миколайович Кюрчев, в свою чергу, відмітив, що факультет економіки та бізнесу має достатньо високий рівень, а викладачі та студенти завжди прислухаються до усіх порад і сумлінно виконують поставлені задачі.

Наостанок було вирішено важливе питання щодо складу вченої ради факультету, яка складається з двох частин: представників за посадами та обраних.

Отже, загалом, на зборах трудового колективу були визначені пріоритетні завдання на новий навчальний рік для ефективного забезпечення інноваційної діяльності.

Ірина Мазурова,

голова сектору журналістики студентської ради ФЕБ

Олена Васильченко,

звступник декана ФЕБ з ОВР