ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ “КОНТРАКТИ ТА ПЕРЕГОВОРИ”

Доцентом кафедри маркетингу ТДАТУ, к.е.н. Коноваленко А.С. 4 листопада 2019 року в межах вивчення дисципліни «Контракти та переговори» відкрите заняття на тему: «Маніпуляції у переговорному процесі» для магістрантів економічного профілю. Студенти дізнались про методи розпізнавання маніпуляції в ході переговорного процесу та тактику протидії маніпуляціям. Розбір техніки маніпуляцій на відбувся на прикладах фрагментів в з видомих фільмів, які продемонстрували ефективність маніпулятивних технологій. Студенти ознайомились з техніками протидії маніпуляцім та дізнались про те, яким чином маніпуляції можна використовувати у переговорному процесі з потенційними партнерами по бізнесу.

На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри маркетингу. Заняття було проведене на високому педагогічному рівні й одержало схвальні відгуки.