Допомога викладачів кафедри ПТБ об’єднаним територіальним громадам

01 листопада 2019 року на базі Преображенської об’єднаної територіальної громади Оріхінського району Запорізької області був проведений науково-практичний семінар на тему: “Розвиток підприємництва на сільських територіях в умовах децентралізації”. Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в роботі семінару взяли участь:

• доктор економічних наук, професор Яворська Тетяна Іванівна (доповідь на тему: “Організаційні основи підприємництва на сільських територіях: сімейні фермерські господарства; сільськогосподарська обслуговуюча кооперація”);
  • кандидат економічних наук, доцент Болтянська Лариса Олексіївна (доповідь на тему: “Практичні аспекти створення бізнес-плану: загальні методичні підходи; приклад створення бізнес-плану (птахівництво)”);
  • кандидат економічних наук, доцент Прус Юрій Олександрович (доповідь на тему: “Інвестиційні ресурси малого та середнього підприємництва (МСП): земельні ресурси МСГІ; капітал МСП; кредити для МСП; державна підтримка МСП; іноземні програми для МСП”).

Слухачами та активними учасниками семінару були підприємці та інші зацікавлені члени громад. Серед них – староста Вільнянського округу Преображенської ОТГ, випускниця економічного факультету ТДАТУ спеціальності «Економіка підприємства» Терно Юлія Іванівна.

За підсумками семінару були визначені шляхи подальшої співпраці з територіальною громадою, що буде мати позитивний вплив на якість навчання майбутніх фахівців