Відкрита зустріч з представниками органів місцевого самоврядування

Вектор розвитку міста Мелітополя направлений на його всебічний розвиток та максимальне наближення до європейського рівня. Одними з фундаментальних європейських цінностей є демократія та свобода думки і слова, захист власних законних інтересів.
Ключовим фактором у посиленні комунікації між громадою та місцевими органами влади, а також підвищення рівня знань про врахування думки громади при ухваленні важливих рішень на місцевому рівні є публічна партисипація.
Саме тому, у рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачі кафедри публічного управління, адміністрування та права Олена Нестеренко та Горбова Наталя організували зустріч із представниками органів місцевого самоврядування для здобувачів вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування».
Зокрема, було запрошено директора централізованої бібліотечної системи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області, чинного депутата 8-го скликання Мелітопольської міської ради Інну Єфіменко, а також начальника відділу судової роботи виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Дмитра Шостака.