Відкрита лекція Куліш Т.В. у І семестрі 2021-2022  н.р. з дисциплини “Маркетингові дослідження”

11 листопада 2021 року доцентом кафедри маркетингу ТДАТУ, к.е.н. Куліш Т.В. в межах  дисципліни «Маркетингові дослідження» було проведене відкрите лекційне заняття на тему: «Дослідження поведінки споживачів» для студентів спеціальності «Маркетинг». На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу.

На лекційному занятті розглянули методи та інструменти дослідження поведінки споживачів. Викладач звернула увагу аудиторії, що без чіткого портрета потенційного клієнта не можна грамотно скомпілювати комерційну пропозицію для реалізації товару або послуги і ще складніше правильно адресувати його, складається він з використанням максимальної кількості інформації про споживчому попиті на продукт. Також студенти ознайомилися з інструментом формування моделі поведінки споживача «карта емпатії». В ході заняття піднімалися дискусійні питання щодо правильності формування моделі поведінки споживачів. З метою закріплення знань та їх практичного застосування, студенти за допомогою Онлайн платформ Creately та Саnva сформували портрети потенційних споживачів досліджуваного ринку. Викладання матеріалу здійснювалося дистанційно з використанням Zoom – платформи.

В межах заняття використано механізм зворотного зв’язку, що дало змогу лектору не лише контролювати рівень сприймання, а й регулювати процес роздумів студентів.

Лекція прочитана на високому науковому і навчально-методичному рівні з використанням сучасних інформаційних та інноваційних технологій та відповідає вимогам вищої школи.