Увага! Вийшов з друку новий навчальний посібник з економіки підприємства

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ТДАТУ кандидати економічних наук, доценти Лисак Оксана Іванівна, Андрєєва Лариса Олександрівна та Болтянська Лариса Олексіївна підготували та видали навчальний посібник “Економіка підприємства”.

Навчальний посібник рекомендується для використання у закладах вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації для здобувачів вищої освіти всіх форм навчання, в навчaльних планах яких передбачено вивчення курсу «Економіка підприємства». Структура даного навчального посібника побудована відповідно до навчaльної програми курсу «Економіка підприємства», складеться з тем навчaльного курсу, що об’єднуються у розділи, які можуть бути взяті за основу при визначенні окремого модульного курсу. Для поглибленого засвоєння навчaльиого матеріалу посі6ник вміщує значний обсяг теоретичних положень, прикладів розв’язання типових задач, завдань для самостійного розв’язання, питань для перевірки засвоєного матеріалу та список рекомендованої літератури.