Участь викладачів кафедри ПТБ в наукових конференціях

05 листопада 2020 року в Інституті сходознавства імені А.Ю. Кримського НАНУ відбулася XIV Міжнародна наукова конференція  “КИТАЙСЬКА ЦИВІЛІЗАЦІЯ: ТРАДИЦІЇ ТА СУЧАСНІСТЬ”, в роботі якої взяли участь викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Грицаєнко Микола Ігорович і Грицаєнко Галина Іванівна.

19-20 листопада 2020 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА». Науково-практична конференція проходила за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, НТ «Дніпровська політехніка», Одеського національного економічного університету.

Аспіранти, викладачі, здобувачі вищої освіти, представники бізнесу презентували гостям конференції свої доповіді за наступною тематикою:

• питання міського та регіонального розвитку у системі державного управління та місцевого самоврядування;
  • аспекти економічного, інформаційного, екологічного та соціальних питань розвитку територій;
  • пошук оптимальних напрямів політики ресурсо- та енергозбереження, альтернативних джерел енергії;
  • автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
  • сучасні аспекти розвитку архітектури, містобудування та будівництва;
  • питання транспортних систем та технологій, а також управління проєктами та програмами розвитку територій.

В роботі конференції взяв участь кандидат економічних наук, старший викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Грицаєнко Микола Ігорович.