ОБГОВОРЕННЯ АСПЕКТІВ ДОБРОЧЕСНОСТІ ЗІ СТУДЕНТАМИ 1 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА»

Незабаром студенти-першокурсники складатимуть першу у своєму житті екзаменаційну сесію. Це – нові виклики, нові завдання, новий рівень відповідальності. І одним із важливих аспектів цього процесу є питання академічної доброчесності.

Саме цій темі була присвячена кураторська година, що відбулася 19 листопада 2020 року на кафедрі бізнес-консалтину та міжнародного туризму для студентів 11 ЕМ_П та 12 ЕМ_К груп, й була проведена на базі дистанційної платформи ZOOM.

Майбутні економісти з’ясували зміст таких категорій як «економічна доброчесність», «плагіат», «прояви не доброчесності», ознайомились з основними принципами Кодексу честі ТДАТУ, розглянули основні аспекти Антикорупційної програми ТДАТУ, а також сформували уявлення про повноваження студентського омбудсмена.

Значною допомогою для куратора у розкритті цих питань були презентації, підготовлені старшокурсниками-магістрами Євгенією Жуковою, Юлією Шеремет та Дариною Утьєвою. І така передача знань від одного студентського покоління до іншого дуже важлива, оскільки академічна доброчесність – це гідний принцип наслідування, це запорука якісної освіти та високого рівня соціальної свідомості!

Наталія Почерніна,
куратор груп 11-ЕМ_П та 12-ЕМ_К,