Участь викладача кафедри ПТБ у міжнародній конференції щодо проблем та перспектив розвитку підприємництва

26 листопада 2021 року доцент Педченко Г.П. взяла участь у роботі ХV міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку підприємництва», проведеній за ініціативою кафедри економіки і підприємництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Серед організаторів конференції були представники Університету Миколаса Ромериса (Литва), Університету Мідлсекса (Велика Британія), Ризького технічного університету (Латвія), Академічного товариства Міхала Балудянського (Словаччина), Міжнародної академії педагогічних наук.

Основними напрямами роботи конференції стали наступні:

1. Підприємництво як драйвер соціально-економічного розвитку.
  2. Потенціал розвитку суб’єктів підприємництва.
  3. Стартап екосистема й управління стартап проєктами.
  4. Інноваційне підприємництво в умовах глобалізації.
  5. Облік, аудит і оподаткування діяльності суб’єктів підприємництва.
  6. Менеджмент і маркетинг суб’єктів підприємництва.
  7. Спортивна індустрія як підприємництво.

Доцентом Педченко Г.П. було представлено доповідь на тему «Регіональні аспекти підприємництва Запорізької області». Тези доповідей учасників опубліковані в збірнику матеріалів конференції.

Автор: доцент Педченко Г.П.

Матеріали МНПК 26.11.21-Педченко

Програма МНПК 26.11.2021