Квест від ПАТ КБ «Приватбанк» – «Один день із життя ТОПового студента»

Традиційно, вже 4 роки поспіль, викладачі кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» разом зі здобувачами долучаються до просвітницької акції Global Money Week. У 2021 році цей захід проходить під гаслом – «Бережіть себе та свої гроші!». Здобувачі вищої освіти 3 курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування вирішували завдання Квесту на знання фінансових продуктів та послуг ПАТ КБ “Приватбанк”, оцінювали рівень особистої діджиталізації та фінансової грамотності. Висловлюємо подяку Романюк Наталії – керівнику відділу трудових ресурсів ЗУ ПАТ КБ Приватбанк за надані матеріали для проведення гри!

Наталія Радченко

#TakeCareOfYourMoney