Участь у проведенні ЗНО та ЄВІ як вид підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щорічно приймають активну участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та єдиного вступного іспиту у пункті ЗНО, що функціонує на базі ТДАТУ ім. Дмитра Моторного. Роботою пункту ЗНО керує к.е.н., доцент Андрєєва Л.О.. Також  у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання задіяні доценти Терещенко М.А., Завадських Г.М., Лисак О.І., Тебенко В.М. та лаборант Вахміна О.І.

З 2021 року робота на пунктах ЗНО та ЄВІ зараховується як окремий вид підвищення кваліфікації шляхом інформальної освіти (самоосвіти) педагогічним, науково-педагогічним працівникам закладів освіти, які протягом 2021 року виконували посадові обов’язки на тимчасових пунктах, що створювалися для проведення процедур ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ.

Результати вдосконалення навичок педагогічної майстерності за напрямами управлінських, професійних, соціальних компетентностей можуть бути зараховані відповідно до п. 25 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників».

Автор: Оксана ЛИСАК, доцент