Атестація здобувачів дуальної форми навчання на кафедрі ПТБ

Дуальне навчання сприяє підвищенню рівня практичної підготовки студентів, формує й розвиває в них основні компетенції, що у свою чергу сприяє підвищенню ефективності подальшої професійної діяльності, забезпечує рівновагу між попитом та пропозицією фахівців на ринку праці.

10 грудня 2021 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбулась атестація здобувачів вищої освіти, які навчаються на дуальній формі навчання за спеціальністю  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Відповідно до «Положення про порядок організації та проведення дуального навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного»  в I семестрі 2021-22 навчального року наказом ректора   на дуальну форму здобуття вищої освіти були переведені 22 студента спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Всі  вони оформили тристоронній договір «Про здобуття вищої освіти за дуальною формою».

Здобувачі звітували про виробниче навчання у формі публічної презентації і надали атестаційні листи з рекомендаціями кураторів з підприємств-партнерів. Майбутні підприємці розповіли про місце працевлаштування, умови роботи, посадові обов’язки, а також компетенції, які були отримані в університеті та виявились найбільш затребуваними в їхній професійній  діяльності. Всі здобувачі отримали позитивні відгуки від роботодавців. Атестаційні листи здобувачів  опубліковані на сайті кафедри.

Автор: Ганна Завадських, доцент

Презентації дуальщиків