На кафедрі ФОО відбулась атестація здобувачів дуальної форми навчання

Навчання за дуальною формою дозволяє поєднувати навчання в закладі вищої освіти з виконанням посадових обов’язків відповідно до трудового договору на підприємстві з метою набуття або удосконалення компетентностей, а також досвіду їх практичного застосування та адаптації в умовах професійної діяльності.

9 грудня 2021 року на кафедрі фінансів, обліку і оподаткування відбулась атестація здобувачів вищої освіти, які навчаються на дуальній формі навчання за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Захід проводився у змішаній формі. Здобувачі звітували про своє робоче місце у формі публічної презентації.

В першому семестрі 2021-2022 н.р. за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на дуальні формі навчання навчаються 20 здобувачів, які працюють на провідних підприємствах, установах та організаціях, займаючи посади бухгалтера, фінансового аналітика, кредитного експерта тощо.

Студенти в своїх доповідях відмітили ефективність дуального навчання, що дозволяє підвищувати її якість, адже роботодавець таким чином може брати участь у розробці навчальних планів і оцінювати результати кожного здобувача. На захід був запрошений потенційний роботодавець головний фахівець з продажів регіонального офісу ПрАТ «СК «ПЗУ Україна» у м. Мелітополь Олексій ГАГАРІН. І за результатами звітування підвелися підсумки та надавалися рекомендації та пропозиції щодо організації й підвищення якості навчання за дуальною формою. На основі підписаних атестаційних листів наставників дуального навчання на виробництві всі здобувачі були атестовані.

доцент Ірина ЧКАН