МАЙСТЕР-КЛАС ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ЛЯЛЬОК-МОТАНОК

Кураторська  година ка кафедрі Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму, факультету Економіки та бізнесу, ТДАТУ ім. Дмитра Моторного пройшла надзвичайно творчо та креативно, а все завдяки візиту представника громадської організації Запорізького обласного представництва “Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні” та лідера ГО “Україно-білоруське культурно-освітне товариство “Сузір’я” Наталі Юріївни Бернаги.

Для студентів спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Наталя Юріївна провела майстер-клас, презентувала технологію виготовлення ляльок-мотанок та символічних оберегів, які вважаються символами свят слов’янських народів. З давніх давен саме ляльки були пов’язані з народними обрядами та ритуалами, виготовлялася до певних дат і подій та з різних приводів (весілля, посухи, народження, хвороби тощо), а також вироблялись матусями для маленьких дітей з метою забавки або їх заспокоєння та відволікання.

Студенти дізналися про технології виготовлення ляльок-зерновушек, ляльок-берегинь, ляльок-мотанок. Своїми ручками, кожен учасник майстер-класу виготовим ляльку-мотанку «Зайчик на пальчик».

Студенти і викладачі кафедри Бізнес-консалтингу та міжнародного туризму дуже вдячні Наталі Юріївні за приємну зустріч, за знання та навички в народному промислі, дуже дякуємо за співпрацю та чекаємо на нові, цікаві зустрічі.

Васильченко О.О.,

ст. викладач кафедри БКМТ