Цифрове, аналітичне та облікове забезпечення сталого розвитку підприємництва

10 вересня 2021 року в м. Мелітополі, Запорізької області, Україна, на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова трансформація бізнесу: виклики і можливості для партнерства».

Серед учасників конференції були представники провідних закладів вищої освіти Украіни, Казахстану, Румунії.

До розгляду та обговорення було запропоновано цікаві доповіді за такими напрямами:

• цифрові бізнес-моделі та інструменти для впровадження у маркетингу і діяльності підприємств;
  • використання великих даних в підприємництві;
  • діджиталізація «One Belt, One Way»;
  • цифрове, аналітичне та облікове забезпечення сталого розвитку підприємництва;
  • особливості сучасної цифрової економіки у сфері послуг.

Кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльності на конференції представляли кандидати економічних наук, доценти Андрєєва Лариса Олександрівна та Лисак Оксана Іванівна. Вони підготували змістовну доповідь на тему: «Аутсорсинг в діяльності бізнес-одиниць».

Дякуємо організаторам конференції за надану можливість спілкування з провідними фахівцями  на предмет сучасних напрямів наукових досліджень!

Автор: Лариса АНДРЄЄВА, доцент