НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ В ПОЛЬСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТУРИЗМУ ТА ЕКОЛОГІЇ

8 жовтня 2021 року в стінах Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася зустріч представників Вищої школи туризму та екології Польського університету в Сухій Бескидській з викладачами та здобувачами вищої освіти спеціальностей економіка, туризм, готельно-ресторанна справа, екологія та комп’ютерні науки.

Ключовою метою заходу стала презентація можливостей та умов навчання по програмі подвійного диплому в Польському університеті туризму та екології. Пані канцлер Марія Гржечинки презентувала навчальний план підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня, пояснила правила вступу, навчання та стажування ЗВО ТДАТУ у Вищій школі туризму та екології в Сухій Бескидській.

За результатами зустрічі студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного спеціальностей економіка, туризм, готельно-ресторанна справа, комп’ютерні науки, екологія мають можливість навчатися по програмі подвійного диплома в Польському університеті туризму та екології після першого рівня навчання і отримати диплом бакалавра або магістра за суміжними спеціальностями.

Валентина ДЕМКО,

викладач кафедри БКМТ