Тематична кураторська година «Історія успіху управління країнами. Один з чотирьох «азіатських тигрів» – Сингапур».

У процесі навчання майбутні менеджери мають вивчати історію успіху реформ у економічній сфері розвинутих країн. Реформуванню економіки однієї з найуспішніших країн сьогодення була присвячена «кураторська година» групи 21МН 21 квітня 2021р., проведена д.е.н. Вікторією Нехай.
На далекому-далекому сході існує острів і місто-держава – Сингапур, площа якої 712,4 км², тобто менша за площу Києва. Ця держава не має жодних природних ресурсів, принаймні в такій кількості, яка б дала змогу підтримувати конкурентоздатний рівень виробництва чи експорту. Однак, Сингапур на сьогоднішній день, одна з найбільш розвинутих країн світу. Вона входить у четвіртку «Азійських тигрів», тобто країн, які зробили неймовірний стрибок в економіці за останні десятиліття. Як країна третього світу перетворилась на одну з економічно потужних країн, і що з комплексу реформ можна взяти за приклад та використовувати в Україні, а що з методів реформ викликає суперечливе відношення саме й було обговорено зі студентами.
Сингапур