Міжнародна співпраця кафедри ПУАП із партією “Наш дім – Ізраїль”

Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…
Т.Г. Шевченко

Вивченню політичних процесів в Українї здобувачі вищої освіти спеціальності “Публічне управління та адміністрування” приділяють увагу постійно, але крім вітчизняного досвіду представники академічної спільноти цікавяться і зарубіжним.
21 квітня 2021 року в рамках міжнародної співпраці відбувся ZOOM-семінар “Реалізація публічної політики на прикладі роботи молодіжного блоку партії Наш дім – Ізраїль” за участі ізраїльського спікера – заступниці голови молодіжного блоку партії НДІ Луізи Панченко. До семінару долучилися як здобувачі вищої освіти спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, так і викладачі університету. Під час зустрічі обговорювалися питання щодо політичного устрою Ізраїлю, особливості формування Кнесету та вплив релігії на політичне життя. Семінар виявився цікавим та жвавим, та окреслив подальшу співпрацю між молоддю України та Ізраїлю.