СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ТА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ

Цього року, у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, щорічна конференція молодих студентів-науковців кафедри БКМТ була проведена в онлайн-режимі 12 листопада і мала формат ZOOM-конференції.

До онлайн-заходу долучились не лише доповідачі та їх наукові керівники, а й студенти кафедри, які навчаються на спеціальностях 051«Економіка» та 242«Туризм». Звичайно, не оминули студентську конференцію і викладачі. У наших сучасних реаліях студенти та викладачі вже звикли до онлайн-навчання та онлайн-презентації себе, тому такий формат проведення конференції не викликав особливого дискомфорту. Прагнення до нових знань руйнує будь-які бар’єри!

Студентами-науковцями були розглянуті досить різноманітні важливі теми.

Першим свою доповідь для слухачів представив студент групи 11-ПУ Мальчев Богдан. Він презентував тему “Країни Азійсько-Тихоокеанського регіону як модель становлення туристичної галузі в Україні”. У презентації були показані досить інформативні діаграми, статистична інформація та перспективи подальшого розвитку туристичної галузі в цьому напрямку. Висвітлили також питання про те, як вдосконалити наше місто для прийому іноземних туристів, зокрема з Азійсько-Тихоокеанського регіону. Особливо цікаво подискутувати на цю тему було студентам спеціальності “Туризм”, адже від результатів розвитку туристичних регіонів безпосередньо залежить їх майбутня професія.

Наступною естафету виступу прийняла Булгакова Тетяна з групи 22-ЕМ_К. Вона розглянула тему “Теоретичні та практичні засади розробки стратегії сільськогосподарського підприємства”. У своїй презентації Тетяна продемонструвала теоретичні матеріали, аналітичні дані у вигляді таблиць та статистику сільськогосподарських підприємств Запорізької області. Стосовно цієї теми студенти обговорили між собою аспекти виходу вітчизняних сільськогосподарських підприємств на міжнародний ринок.

Овесков Олександр, представник групи 31-ТР, до уваги слухачів запропонував презентацію та доповідь на досить актуальну у сучасному світі технологій тему: “Вивчення основних особливостей CRM-системи та критеріїв її оцінки”. Після доповіді постав ряд питань, які були обговорені учасниками: які CRM-системи краще використовувати в туристичній галузі, як захистити CRM-системи від кібератак та ефективність CRM-маркетингу для збільшення продажів.

У ході конференції студенти та викладачі активно долучались до обговорення та дискусії, знаходили спільні шляхи вирішення проблем та відкривали для себе нові теми для майбутніх досліджень. Кожен підкреслив для себе щось нове та важливе.

Дякуємо всім студентам та їх науковим керівникам за участь! Чекайте на публікацію ваших тез у збірці! Бажаємо нашим найрозумнішим студентам натхнення у подальших дослідженнях, наполегливості та міцного здоров’я!

Анастасія Нестерчук,
голова інформаційного сектора студентської ради ФЕБ,

Олена Васильченко,

ст. викладач кафедри БКМТ