Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології публічного управління та адміністрування: теорія і кращі практики 21 століття»

13 листопада 2020 року кафедрою публічного управління, адміністрування та права проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інноваційні технології публічного управління та адміністрування: теорія і кращі практики 21 століття» в режимі он-лайн. Організатором конференції був завідувач кафедри, доктор філософських наук, кандидат економічних наук, професор Роман Олексенко.
На конференцію запрошувались представники наукової спільноти, студенти та всі зацікавлені сторони.

В рамках конференції присутні обговорювали актуальні проблеми державного управління та публічного адміністрування та пропонували шляхи їх вирішення, важливі питання філософії державного управління, правового регулювання публічного управління та адміністрування.

За кращі доповіді та активну участь у науковій конференції були відзначені грамотами студенти кафедри ПУАП Мальчев Богдан (11 ПУ) та Силечник Марія (11 МБ ПУ).