Щорічна конференції студентів та магістрантів на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму

12 листопада 2020 року на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму в рамках проведення щорічної конференції студентів та магістрантів ТДАТУ імені Дмитра Моторного відбулася презентація наукових доповідей. В роботі секції конференції прийняло участь 32 особи. В процесі обговорення розглядалися питання розвитку регіональної економіки в сфері аграрного виробництва, туристичного бізнесу та сфери інформаційних послуг. Окрема увага приділялася концептуальним засадам державної політики сприяння соціально-економічному розвитку місцевих громад. За результатами роботи секції кращими були визнані доповіді Булгакової Тетяни, Мальчева Богдана та Овескова Олександра.