Студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» прийняли участь у симуляційній грі «Світ громад»

В рамках тижня місцевого самоврядування кафедра публічного управління, адміністрування і права ТДАТУ запросила до себе голову правління громадської спілки «Соціальне підприємництво «Центр освіти дорослих «Перший» Однорог Тетяну Вікторівну.
Тетяна Вікторівна провела для студентів спеціальності «Публічне управління, адміністрування» симуляційну гру «Світ громад». Гра-тренінг «Світ Громад» дозволяє автоматизувати і масштабувати навчання в сфері громадянської освіти – формувати актуальні ціннісні установки, поведінкові моделі, навички 21 століття.
Кафедра публічного управління, адміністрування та права висловлює подяку Тетяні Вікторівні за чудову та захопливу гру.