Ділова гра «Знайди себе у владі»

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядуваня. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, міських, районних і обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.
Тому 8 грудня викладачі кафедри публічного управління, адміністрування та права, які готують фахівців саме для цієї сфери, провели серед здобувачів освіти Мелітопольського ліцею-інтерната ділову гру «Знайди себе у владі».
Учнів 10-11 класів було поділено на 4 команди, які представляли відділи управління міста: управління культури та молоді, відділ з благоустрою та екології, відділ муніципального маркетингу та туризму, управління фізичної культури та спорту. Здобувачі спробували себе у ролі працівників цих відділів та розробляли проєкти для обраних сфер.
Підлітки оговорювали актуальні проблеми міста та запропонували новий туристичний маршрут «Cherry-tour», побудову реабілітаційного центру, проєкт із сортування та переробки мусора, побудову центру із зосередженням в одному місці розважальних заходів для молоді. В ході гри учні показали активну громадянську позицію, вміння презентувати проєкти та високий командний дух!
Дякуємо усім учасникам та вітаємо переможців: команду управління фізичної культури та спорту!