Профорієнтаційна діяльність кафедри маркетингу

В межах профорієнтаційної роботи 9 грудня 2021 року викладачами кафедри була здійснена зустріч з батьками 11-х класів НВК№16  на батьківських зборах.

В ході зустрічі понад 30 батькам випускникыв була надана інформація щодо переваг навчання в університеті ТДАТУ, факультети та наявні спеціальності, додаткові можливості, які надає університет студентам у якості виробничих практик, зарубіжних практик, дуальної освіти, можливістю отримувати подвійний диплом.

Особливу увагу було приділено основним положенням ЗНО, необхідним дисциплінам для окремих спеціальностей та кількістю балів для можливісті навчання за державним замовленням.

Для більш детальної інформації батькам були надані інформаційні буклети про університет та наявні спеціальності.

Зустріч проводили завідувачка кафедри маркетингу, д.е.н., професор Дар’я Георгіївна Легеза та к.т.н., доцент кафедри ЕТПП Вадим Сергійович Попрядухін.