Студенти спеціальності 073 “Менеджмент” відвідали мелітопольське підприємство «Дом мебели»

2 червня 2021 студенти спеціальності 073 “Менеджмент” відвідали мелітопольське підприємство з виготовлення та продажу меблів «Дом мебели», а саме його виробничі, торговельні та складські приміщення.
Слоган компанії «Дом мебели» – «Ми створюємо уют, комфорт і задоволення для людей, забезпечуючи їх меблями для роботи, відпочинку та життя».
З цікавістю студенти слухали розповідь генерального директора цього підприємства Олександра Пилипенка про історію початку бізнесу, організацію підприємства, фірмового стилю, ведення асортиментної та цінової політик, матеріали, якими користуються у виробництві, про маркетингові засоби впливу на ринок, партнерів по бізнесу а також взаємодію з банківськими установами у вирішенні питань обслуговування споживачів.
Компанія “Дом Мебели” включає в себе 10 салонів загальної виставкової площі близько 6000 кв.м, власну фабрику з виробництва корпуснихї меблів, сервісний центр, відділ оптових продажів та інтернет-магазин. У компанії працює близько 130 співробітників. Під час зустрічі цікаву інформацію про тонкощі ведення меблевої справи надали керівники таких підрозділів, як салон-магазин «Гоголівський», інтернет- магазин. Також студентам розповіли про особливості підбору кадрів для роботи у різних підрозділах.
Екскурсія видалась цікавою та пізнавальною та спонукала до великої кількості запитань до генерального директора Олександра Пилипенка та менеджерів підприємства.