АКТИВНЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

Активне студентське життя – невід’ємна ланка навчання в університеті. Студенти – фінансисти не виняток! Багато активістів спеціальності беруть участь у житті студентської ради університету, студентського профбюро та студентської ради факультету економіки та бізнесу.

Зокрема, за вагомий внесок в діяльність студентської ради ТДАТУ, розвиток молодіжної політики міста Мелітополя, високий професіоналізм та сумлінну працю, головою студентської ради ТДАТУ Семеновим Микитою, були нагороджені його заступниця з міжнародних питань Чукіна Катерина та представниця наукового сектору Мазурова Ірина, студентки 31 ФБ групи.

А подякою за активну участь у житті студентського профбюро та університету були нагороджені Гришко Рената, Мазурова Ірина та Шафоростова Віра, студентки 31 ФБ та 41 ФБ групи.