СТУДЕНТИ КАФЕДРИ БКМТ У ДЕРЖАВНІЙ КАЗНАЧЕЙСЬКІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ

Студенти I курсу кафедри за напрямами підготовки «Економічний консалтинг та бізнес-економіка» і «Економічна кібернетика та програмування» відвідали Мелітопольське управління Державної казначейської служби України Запорізької області. Метою навчальної екскурсії було підвищення рівня практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

Під час екскурсії начальник управління Людмила Леонідівна Шакуріна спільно з керівниками структурних підрозділів ознайомила студентів із основними завданнями Казначейства, його організаційною структурою порядком роботи та функціональними обов’язками працівників. В процесі спілкування у студентів виникало багато запитань на які вони отримали вичерпні відповіді. Захід був цікавим та корисним.

К.е.н., доцент кафедри БКМТ Бакіна Т.В.