ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ HEGELMANN

Якісна підготовка спеціалістів неможлива без постійного, системного зв’язку з роботодавцем. Саме роботодавець формує запит на спеціалістів визначеного профілю, навички та компетенції якими повинен володіти випускник вищого навчального закладу. 3 червня на кафедрі БКМТ пройшла зустріч студентів та колективу кафедри з представниками компанії Hegelmann.

Hegelmann Transporte Group – спеціалізується в логістиці і надає послуги з усіх видів вантажоперевезень. На сьогоднішній день працює 21 офіс компанії Hegelmann Transporte Group в Німеччині, Франції, Іспанії, Португалії, Чехії та інших європейських країнах, а також в країнах СНД.

Компанія активно розвивається у зв’язки з цим планую розширювати штат співробітників. Під час зустрічі студентам була представлена детальна інформація про компанію, вакансії та основні вимоги до кандидатів на визначені посади. Завідувач кафедри С.В. Карман та колектив кафедри обговорили з представниками компанії напрямки співробітництва щодо удосконалення освітньо-професійних програм та навчальних планів спеціальностей кафедри.

К.е.н, доцент кафедри БКМТ Бакіна Т.В.