ОЛЬГА ТІТОВА РОЗПОВІЛА СТУДЕНТАМ- МАРКЕТОЛОГАМ ПРО ПЕРЕВАГИ ЕТИЧНОГО БІЗНЕСУ

«Чиста врода»  – це торговельна марка безпечної та екологічної косметики для турботливого догляду за шкірою, які відома та затребувана вже далеко за межами України. Засновницею бренду є Ольга Тітова , кандидат технічних наук, косметолог, відомий блогер, що популяризує ідею активного життя, раціонального підходу до збереження здоров’я шкіри та продовження молодості жінок.

Ольга Тітова поділилась зі студентами-маркетологами ключовими цінностями, які є в основі позиціювання продукції бренду «Чиста врода», про напрями маркетингової підтримки продукту. Вона акцентувала увагу на необхідності виробнику розуміти запити цільової аудиторії та відповідного формування комунікаційної політики. Окрему увагу гостя приділила необхідності оцінювати ефективність рекламної діяльності та вибору найбільш виправданих каналів комунікації за споживачами. Студент задавали багато питань, що стосувались як маркетингової діяльності, що супроводжує розвиток бренду, а також досвіду Ольги Тітовою з використання цифрових інструментів просування. Особливу уваги було приділено необхідності забезпечення присутності бренду у соціальних мережах, перевагах якісної стратегії SMM та ролі власного бренду особистості.

Спілкування з Ольгою Тітовою надихнуло майбутніх маркетологів з любов’ю ставитись до справи свого життя, що мотивувало студентів навчитись науці та мистецтву маркетингу з метою подальшого сприяння розвитку сучасного бізнесу, Студенти, які задавали цікаві питання, отримали від гості корисні подарунки – продукції бренду «Чиста врода».

Дівоча аудиторія, користуючись нагодою, отримали рекомендації фахівця щодо догляду за шкірою та збереження власного здоров’я.