Студенти кафедри БКМТ на «Турбокоме»

В рамках навчальної практики студенти спеціальності 051 «Економіка» відвідали завод турбокомпресорів «Турбоком». ГК «Турбоком» працює на ринку більше 20 років. Завод виробляє більше 120 моделей турбін, має власне ливарне виробництва алюмінію та чавуну, мережу сервісних центрів в Україні та за кордоном. Компанія приділяє значну увагу соціальним проектам. Група відвідала виробничі цехи, відділ маркетингу, інформаційних технологій, зовнішньоекономічної діяльності та інші підрозділи підприємства. Студенти мали можливість задати питання спеціалістам, дізнатися про історію створення компанії, місію, основні цінності та особливості корпоративної культури.

Тетяна Бакіна,

к.е.н., доцент кафедри БКМТ