Екскурсія майбутніх підприємців до музею рідного університету

Сьогодні, 25 травня 2021 року, майбутні підприємці відвідали музей рідного університету, який розташований в центральному корпусі та відкритий для групових  та індивідуальних екскурсій кожного робочого дня.

Завідувачка музею Людмила Олексіївна Петрова ознайомила студентів з матеріалами та стендами, які відображають історію і сьогодення альма-матер, з біографіями видатних особистостей, які створювали наш навчальний заклад, сприяли його розвитку та авторитету. Особливу увагу Людмила Олексіївна присвятила людині–легенді, видатному випускнику, тричі Герою – Дмитру Костянтиновичу Моторному, чиє ім’я з гордістю носить наш університет.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент