Тематичний семінар «Академічна доброчесність» для студентів 1 та 2 курсів спеціальності «Туризм»

27.05.2021р. працівники наукової бібліотеки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного підготували тематичний семінар з приводу академічної доброчесності. Представлена презентація розкривала основний зміст поняття «доброчесність» та «академічна доброчесність». Здобувачі освіти були ознайомлені з тим, які правові документи регламентують академічну доброчесність в університеті. Студентів ознайомили з Положенням про системи антиплагіату.

Цей захід дозволив студентам спеціальності 242 «Туризм» більш чемно ставитись до навчання, напрацьовувати власний досвіт, вміло користуватись та правильно оформляти запозичені ресурси, що використовуються в наукових працях здобувачів освіти. Студенти зрозуміли, що  основні цінності, такі як: чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність і мужність  – це і є академічна доброчесність.

Д.е.н., доцент кафедри БКМТ Колокольчикова І.В.