СТУДЕНТИ ФІНАНСИСТИ – АКТИВНІ УЧАСНИКИ ЗЛЬОТУ СТУДЕНТСЬКИХ ЛІДЕРІВ АГРАРНОЇ ОСВІТИ

Зліт лідерів аграрної освіти – це захід, який надає студентам-активістам можливість обмінятися досвідом та виразити свою особисту думку, щодо розвитку АПК України.

Традиційно кожного року студенти-відмінники провідних аграрних університетів України зустрічаються на цій важливій події. Цьогоріч організаторами зльоту був Сумський національний аграрний університет, який через пандемію провів захід 20 – 21 травня у online форматі за підтримки ZOOM-конференції.

Безпосередніми учасниками цього заходу стали студентки 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ЧУКІНА Катерина – заступник голови студентської ради університету з міжнародних питань та МАЗУРОВА Ірина – голова відділу журналістики факультету економіки та бізнесу. А саме активістки були учасницями двох дискусійних панелей: «Лідерство та формування індивідуального бренду» та «Інноваційний розвиток АПК та сільських територій».

Урочисте закриття зльоту відбулось 21 травня на якому представники СНАУ підбили підсумки цьогорічного заходу та запросили студентів брати активну участь в подібних заходах.