Екскурсії студентів-менеджерів на підприємство МЗТК “ТУРБОКОМ”

В межах проходження навчальних практик, під егідою програми “Промисловий туризм” студенти 1-3 курсів спеціальності 073 “Менеджмент” здійснили ряд екскурсій на підприємства МЗТК”ТУРБОКОМ” – единого заводу турбокомпресорів у крайні. Екскурсії проводилися досвідченими фахівцями, а саме начальник відділу маркетингу підриємства Єрмаком Олександром Юрійовичом та директором з розвитку Горбачовим Костянтином Петровичем. Під час подорожі студенти дізналися багато інтересних фаактів стосовно етапів становлення та розвитку підприємств групи “Ecopromlit” До уваги студентів була надана інформація не лише промислово-економічного, а й соціального характеру з акцентом молоді на розвиток рідного міста Мелітополя. Професорсько-викладацький склад та студенти спеціальності 073 “Менеджмент” щиро вдячні керівництву МЗТК”ТУРБОКОМ” за гостинність та змістовну доповідь.