СТУДЕНТИ ФЕБ – УЧАСНИКИ XXII ЗЛЬОТУ СТУДЕНТСЬКИХ ЛІДЕРІВ АГРАРНОЇ ОСВІТИ

20-21 травня, вже традиційно, відбувся XXII зліт студентських лідерів аграрної освіти. У цьому році, через пандемію COVID-19, захід проходив у online форматі за підтримки ZOOM-конференцій. Організаторами зльоту відмінників став Сумський національний аграрний університет.

Початок заходу відбувся 20 травня о 14:00 з офіційного відкриття, на якому студенти Сумського національного аграрного університету, на чолі з викладачами та керівництвом? розповіли детальніше про програму цьогорічного зльоту, щиро привітали з чудовим святом – Днем вишиванки, та за допомогою online трансляції на You Tube продемонстрували неймовірні та запальні виступи студентів університету! А щоб ближче познайомити студентів з університетом було влаштовано онлайн-квест «Знайомтесь – СНАУ!». Саме після цього о 15:15 відбулася дискусійна панель за участю провідних агропромислових підприємств «Дуальна освіта очима лідерів аграрної освіти», а також відбулось засідання об’єднаної ради студентського самоврядування.

21 травня захід продовжився засіданнями дискусійних клубів за науковими напрямками, яких усього налічувалося 7. Не оминули це і студенти факультету економіки та бізнесу. Зокрема, представниками факультету були п’ятеро студентів. Заступник голови студентської ради університету з міжнародних питань Чукіна Катерина, студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», голова соціального сектору студентської ради університету Бубнова Вікторія, студентка спеціальності «Туризм», голова профорієнтаційного відділу ФЕБ Мартинова Наталія, студентка спеціальності «Менеджмент» брали активну участь у 6 секції зльоту: «Лідерство та формування індивідуального бренду». Голова відділу журналістики ФЕБ Мазурова Ірина, студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», та голова наукового відділу ФЕБ Щербаков Кирило, студент спеціальності «Облік і оподаткування», були присутні на дискусійній панелі 7: «Інноваційний розвиток АПК та сільських територій». Ірина виступила з доповіддю на тему «Державна фінансова підтримка розвитку органічної продукції в Україні». Тематика доповіді є досить актуальною, саме тому викликала жваву дискусію та обговорення серед представників лідерів студентства.

Після засідань дискусійних клубів відбулося урочисте закриття зльоту. Зліт лідерів аграрної освіти – це неймовірний захід, який надає можливість об’єднати талановиту молодь України, обмінятися досвідом один з одним, покращити рівень знань у аграрній сфері та просто отримати велику кількість позитивних емоцій.

Ірина Мазурова,

голова сектору журналістики студентської ради ФЕБ,

Олена Васильченкр,

заступник декана ФЕБ з ОВР