СТУДЕНТИ ФЕБ НА ЕКО-ПІКНІКУ

21 травня у місті Мелітополі пройшов перший для нашого регіону еко-пікнік. Подія довгоочікувана та, як виявилося, доволі весела.

Танці, музика, палатки зі смачною їжею та напоями – все це, а ще й в тандемі із теплою весняною погодою, зробили цей день дійсно пам’ятним.

Саме свято, як і заведено, почалося з привітального слова першого заступника міського голови Ірини Рудакової, яка колись висунула ідею про створення подібного парку.

Ректор нашого університету д.т.н., професор Володимир Кюрчев виступив зі словами подяки народному депутату Сергію Міньку за вагомі зміни в нашому улюбленому місті.

Локацій було дуже багато. Обійти, подивитися та  спробувати хотілося все.

Тим, що запам’яталося найбільше для мене , був лекторій. М’які крісла-мішки, печиво в якості перекусу, а, найголовніше, лекція про навколишнє середовище та як правильно допомагати його збереженню, адже кожен повинен починати із самого себе й змінювати світ на краще.

Локація нашого університету запам’яталась багатьом баночками із маринованими грибами та макетами винаходів, за допомогою яких можливо виробляти енергію більш екологічно. А ще в нас була найгарніша фотозона –  диванчик із сіна, на якому дуже доречно сидів найм’якіший ведмідь. Фотографуватися підходили всі, і кожен дуже дивувався і хвалив за винахідливість.

Крім цього, на території парку проводилися найрізноманітніші майстер-класи, починаючи від йоги та правил здорового способу життя, закінчуючи малюванням. До шатра зі солодкою ватою стояла величезна черга, кожен хотів скуштувати солоденького. Діти мали можливість відвідати майстер-класи з орігамі або побігати із однолітками за дитячому майданчику. А ще, усі охочі могли скористатися послугою аквагриму.

В цілому, увесь день був галасливим, цікавим та запам’ятався мешканцям міста дуже надовго, тому ще подібного в нас ще не було.

Будемо сподіватися, що це не останній такий захід в нашому місті, тому що, особисто я, взяла б участь ще у багатьох таких!

Марія Чернишова,

сектор журналістики студентської ради ФЕБ